Singclean - greitasis COVID-19 antigeno testas iš seilių, 1vnt

 • Kraunamos nuotraukos
  280
  350 Sutaupykite 070
  pasiūlymas galioja iki 2022-07-31
  Į krepšelį 

  COVID-1 Testo rinkinys (Koloidinis Gold metodas) yra kietos fazės imunochromatografinis tyrimas, skirtas greitai ir kokybiškai nustatyti 2019 naujojo koronaviruso antigeną žmogaus nosiaryklėje. 

 • PASKIRTIS

  COVID-1 Testo rinkinys (Koloidinis Gold metodas) yra kietos fazės imunochromatografinis tyrimas, skirtas greitai ir kokybiškai nustatyti 2019 naujojo koronaviruso antigeną žmogaus nosiaryklėje. Šis testas pateikia tik preliminarų bandymo rezultatą. Todėl visi reaktyvūs bandiniai su COVID-19 testo rinkiniu (Koloidinis Gold metodas) turi būti patvirtinti alternatyviu (-ais) tyrimo metodu (-ais) ir klinikinėmis išvadomis.

  PAKUOTĖS FORMATAS

  1 testas/dėžutė.

  SANTRAUKA

  Naujieji koronavirusai priklauso β genčiai. COVID-19 yra ūmi kvėpavimo takų infekcinė liga. Žmonės paprastai yra pažeidžiami. Šiuo metu naujuoju koronavirusu užsikrėtę pacientai yra pagrindinis infekcijos šaltinis; besimptomiai užkrėtę žmonės taip pat gali būti infekcijos šaltinis. Remiantis dabartiniu epidemiologiniu tyrimu, inkubacinis laikotarpis yra nuo 1 iki 14 dienų, daugiausia nuo 3 iki 7 dienų. Pagrindiniai simptomai yra karščiavimas, nuovargis ir sausas kosulys. Keliais atvejais nustatomas nosies užgulimas, sloga, gerklės skausmas, mialgija ir viduriavimas.

  VEIKIMAS

  COVID-19 testo rinkinys (Koloidinis Gold metodas) - yra koloidinis gold imunochromatografinis tyrimas. Tyrime naudojami ant nitroceliuliozės juostelės imobilizuoti COVID-19 (SARS-CoV-2) antikūnai (T bandymo linija) ir ožkos anti-pelės IgG (C kontrolinė linija). Bordo spalvos testo juostelės srityje yra koloidinis auksas, sujungtas su kitu COVID-19 (SARS-CoV-2) antikūnu, sujungtu su koloidiniu auksu ir pelės IgG-aukso junginiu. Testo metu tiriamas mėginys reaguoja su COVID-19 antigenais padengtomis dalelėmis tyrimo kasetėje. Mišinys kapiliariniu būdu migruoja per nitroceliuliozės membraną. Kai kompleksas susitinka su T bandymo linijos COVID-19 antikūno linija, išryškėja testo juostelės srityje bordo spalvos linija, kuri patvirtina teigiamą tyrimo rezultatą. Spalvotos linijos nebuvimas testo juostelės srityje rodo neigiamą bandymo rezultatą. Tyrime yra vidinė kontrolė (C juosta), kurioje atsiranda bordo spalvos linija, neatsižvelgiant į bet kurios bandomosios juostos spalvos išsivystymą. Neatsiradus kontrolinei linijai, testo rezultatas yra neteisingas ir testas turi būti pakartotinai atliktas kitu prietaisu.

  PAKUOTĖS SUDĖTIS

  Sandarioje pakuotėje testo kasetė kasetė, sausiklis

  Medvilninis tamponas mėginių ėmimui (seilių mėginiams paimti)

  Antigeno ekstrakto buferis

  Antigeno ištraukimo mėgintuvėlis

  Popierinis darbastalis (popierinė testo dėžutė gali būti panaudota kaip darbastalis)

  Naudojimo instrukcija

  PRIEMONĖS, KURIOS REIKALINGOS TYRIMUI, BET KURIŲ NĖRA PAKUOTĖJE

  Laikmatis 

'); fbq('track', 'PageView'); &ev=PageView&noscript=1" />