Greitasis COVID-19 antigenų testas (negilei kišamas į nosį)

 • Kraunamos nuotraukos
  6 
  Į krepšelį 

  Rinkinys, skirtas SARS-CoV-2 antigenų nustatymui iš žmogaus priekinės nosies landos paimtame tepinėlyje (pakuotėje yra 1 testo rinkinys) 

 • PASKIRTIS
  Greitasis COVID-19 antigenų testas yra imunochromatografinio tyrimo rinkinys, skirtas kokybiniam SARS-CoV-2 antigenų nustatymui iš žmogaus priekinės nosies landos paimtame tepinėlyje. Tinkamas naudoti savikontrolės tikslais.

  APRAŠYMAS
  Greitasis COVID-19 antigeno testas yra imunoanalizės rinkinys, skirtas greitai ir kokybiškai nustatyti SARS-CoV-2 infekciją mėginiuose. Mėginiuose esantys SARS-CoV-2 antigenai reaguoja su monokloniniu anti-SARS-CoV-2 antikūnų aukso konjugatu, kuris po to reaguoja su anti-SARS-CoV-2 antikūnais, imobilizuotais testo linijos srityje. Jei mėginyje yra SARS-CoV-2 antigenų, testo linijos srityje ant membranos atsiranda matoma linija. Tirpalas toliau migruoja, kad susidurtų su kontroliniu reagentu, kuris suriša kontrolinį konjugatą ir tokiu būdu susidaro kita juosta kontrolinėje srityje.

  PRINCIPAS
  Greitasis COVID-19 antigenų testas yra imunochromatografinis membranos tyrimas, kurio metu naudojami labai jautrūs monokloniniai antikūnai, kad būtų galima aptikti SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymą iš nosiaryklės paimtame tepinėlyje. Testo kasetės juostelė susideda iš šių dalių: mėginio, reagento, reakcijos membranos ir sugeriamosios dalies. Reagento dalyje yra koloidinio aukso, konjuguoto su monokloniniais antikūnais prieš SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymą. Reakcijos membranoje yra antrinių antikūnų, skirtų SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymui. Juostelė yra įmontuota plastikinės kasetės viduje. Kai mėginys įpilamas į mėginio šulinėlį, reagento dalyje išdžiūvę konjugatai ištirpsta ir migruoja kartu su mėginiu. Jei mėginyje yra SARS-CoV-2 antigeno, tarp anti-SARS-2 konjugato ir viruso susidaręs kompleksas bus užfiksuotas specifiniais anti-SARS-2 monokloniniais antikūnais, padengtais testo linijos srityje (T). T linijos nebuvimas rodo neigiamą rezultatą. Procedūrinei kontrolei atlikti naudojama raudona linija, kuri visada pasirodo kontrolinės linijos srityje (C) kaip patvirtinimas, kad testui buvo panaudotas tinkamas mėginio kiekis ir susidarė membrana.

  TESTO RINKINĮ SUDARO
  1. 1 testo kasetė supakuota atskiroje pakuotėje.
  2. 1 sterilus tamponėlis supakuotas atskiroje pakuotėje.
  3. 1 mėgintuvėlis ir 1 lašintuvo antgalis supakuoti atskiroje pakuotėje.
  4. 1 buferinio tirpalo buteliukas supakuotas atskiroje pakuotėje.
  5. 1 pakuotės lapelis.
  6.  Instrukcija ir aprašymas Lietuvių kalba

'); fbq('track', 'PageView'); &ev=PageView&noscript=1" />