Prekių grąžinimo sąlygos

 • Prekių priėmimo  ir pristatymo  sąlygos bei susijusios Šalių pareigos nustatytos Sutarties Bendrosiose sąlygose. Prekės yra vienkartinio naudojimo ir yra negrąžinamos.

  1. Prekes pirkėjui tiekia nurodytą pristatymo vietą, nebent šalys susitaria kitaip.

  2. Pardavėjas prekes tiekia su pirkėju suderntu grafiku pagal pirkėjo pateiktus užsakymus. Visi pirkėjo užsakymai turi būti pateikti darbo dienomis iki 15val. ir betkuriuo atveju ne vėliau kaip prieš 24 valandas iki prekių pristatymo.

  3. Pirkėjas negali užsakyti mažesnį nei minimalus prekių užsakymo dydis. Minimalūs užsakymo dydžiai skelbiami internetinėje svetainėje www.gerakauke.lt, apie juos pirkėją taip pat gali informuoti aptarnaujantis vadybininkas arba skambučių centro konsultantas.

  4. Pirkėjas įsipareigoja prekes atsiimti iš užsakyme nurodytos vietos per kurjerių tarnybos nurodytą laiką, kitu atveju prekės bus grąžintos pardavėjui. Pirkėjas bus įpareigotas padengti pristatymo išlaidas.

  5. Prekės tampa pirkėjo nuosavybe tik pilnai už jas atsiskaičius.

  6. Prekių priėmimo metu nustačius prekių trūkumą arba defektą, pirkėjas grąžinamoms ir/arba trūkstamoms prekėms įsipareigoja užpildyti pardavėjo/ atstovo pateiktą "Neatitikimų ir broko aktą", nurodant problemos esmę. Visas pretenzijas dėl neakivaizdžių prekių defektų pirkėjas turi teisę pareikšti pardavėjui ne vėliau, kaip per 10 dienų po prekių priėmimo dienos.

  7. Pirkėjas turi teisę grąžinti pardavėjui tik nekokybiškas arba nepilnos komplektacijos prekes. Vienkartinio naudojimo prekės nėra grąžinamos.  

'); fbq('track', 'PageView'); &ev=PageView&noscript=1" />