COVID-19 / SARS-CoV-2 antigeno greitasis nosiaryklės testas Acro Biotech, inc, 1 vnt

 • 350
  Pirkite 50 po 3 , Sutaupykite 25 
  Į krepšelį 

  Greitasis COVID-19 antigeno testas yra imunoanalizės rinkinys, skirtas greitai ir kokybiškai nustatyti SARS-CoV-2 infekciją mėginiuose. 

 • Greitasis COVID-19 antigeno testas yra imunoanalizės rinkinys, skirtas greitai ir kokybiškai nustatyti SARS-CoV-2 infekciją mėginiuose. Mėginiuose esantys SARS-CoV-2 antigenai reaguoja su monokloniniu anti-SARS-CoV-2 antikūnų aukso konjugatu, kuris po to reaguoja su anti-SARS-CoV-2 antikūnais, imobilizuotais testo linijos srityje. Jei mėginyje yra SARS-CoV-2 antigenų, testo linijos srityje ant membranos atsiranda matoma linija. Tirpalas toliau migruoja, kad susidurtų su kontroliniu reagentu, kuris suriša kontrolinį konjugatą ir tokiu būdu susidaro kita juosta kontrolinėje srityje.


  Savikontrolės tikslais skirtas In vitro diagnostinis rinkinys SARS-CoV-2 antigenų nustatymui iš žmogaus nosies landos paimtame mėginyje.

  Šį tyrimą gali atlikti besimptomiai asmenys arba asmenys, kuriems pasireiškė būdingi COVID-19 simptomai, panašūs į peršalimą: karščiavimas, kosulys, galvos skausmai, gerklės skausmas, skonio ir uoslės praradimas. Testas nėra skirtas naudoti kaip pagrindinė COVID-19 diagnozavimo priemonė.

  TESTO RINKINĮ SUDARO

  1. 1 testo kasetė.

  2. 1 sterilus tamponėlis (mėginio paėmimo lazdelė).

  3. 1 mėgintuvėlis su antgaliu.

  4. 1 testavimo tirpalo buteliukas.

  5. 1 pakuotės lapelis.

   

  ATSARGUMO PRIEMONĖS IR ĮSPĖJIMAI

  1. Testas skirtas tik in vitro diagnostikai (Išoriniam naudojimui, nenuryti).

  2. Testas skirtas savikontrolės tikslams.

  3. Nenaudokite testo rinkinio pasibaigus tinkamumo laikui, esant pažeistai pakuotei arba pažeistiems pakuotės komponentams.

  4. COVID-19 Greitąjį antigeno testą rekomenduojama atlikti per 5 dienas po simptomų atsiradimo arba per 7 dienas po kontakto su užsikrėtusiais asmenimis, jei nepastebima būdingų simptomų.

  5. Laikykite testo rinkinį 2-30 °C temperatūroje.

  6. Laikykite testo rinkinį vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

  7. Nenaudokite pakartotinai panaudotos testo kasetės.

  8. Panaudotas testo priemones reikia išmesti laikantis vietinių reikalavimų.

  TESTO ATLIKIMO TVARKA

  1. Prieš pradėdami testą, kruopščiai nusiplaukite rankas su muilu ir vandeniu.

  2. Testo rinkinio komponentus išimkite iš pakuotės ir pasidėkite ant sauso ir lygaus paviršiaus. 3. Prieš pradedant testą, visus rinkinio komponentus palaikykite kambario temperatūroje (15-30 min.). 4. Išimkite iš pakuotės testo kasetę bei pasidėkite ranka pasiekiamoje vietoje (jos prireiks kiek vėliau). 5. Užpildykite mėgintuvėlį testavimo tirpalu (nukirpkite testavimo buteliuko kaklelį bei supilkite testavimo tirpalą į mėgintuvėlį).

  6. Išimkite iš pakuotės tamponėlį. Venkite liesti absorbuojantį tamponėlio galiuką.

  7. Įkiškite tamponėlį 1,5cm į nosies landą. Lėtai sukiokite tamponėlį 15 sekundžių, liesdami nosies landos sienelę. Tą pačią procedūrą pakartokite kitoje nosies landoje. Ištraukite tamponėlį.

  8. Įkiškite tamponėlį į mėgintuvėlį su testavimo tirpalu. Prispauskite tamponėlį prie mėgintuvėlio sienelės ir pasukiokite jį 10-15 sekundžių.

  9. Išimkite tamponėlį iš mėgintuvėlio spausdami tamponėlio galvutę į mėgintuvėlio sienelę, kad iš tamponėlio išstumtumėte kuo daugiau skysčio. Išmeskite tamponėlį .

  10. Uždėkite ant mėgintuvėlio antgalį, paimkite testo kasetę ir įlašinkite 3 lašus mėginio į testo kasetės mėginio šulinėlį ir įjunkite laikmatį.

  11. Rezultatą patikrinkite testo kasetės langelyje praėjus 15 minučių po mėginio įlašinimo. Rezultatai gali būti netikslūs, jei juos patikrinsite praėjus 20 minučių nuo testo atlikimo.

   

  1 VNT  

'); fbq('track', 'PageView'); &ev=PageView&noscript=1" />