Greitojo COVID-19 antigenų testo rinkinys (seilių)

 • Kraunamos nuotraukos
  6 
  Į krepšelį 

  Rinkinys, skirtas SARS-CoV-2 antigenų nustatymui iš žmogaus skreplių arba burnos bei ryklės užpakalinės dalies seilių paimtame tepinėlyje (pakuotėje 1 testo rinkinys) 

 • PASKIRTIS
  Greitųjų COVID-19 antigenų testų rinkinys yra imunochromatografinio tyrimo rinkinys, skirtas kokybiniam SARS-CoV-2 antigenų nustatymui iš žmogaus skreplių ir burnos bei ryklės užpakalinės dalies seilių paimtame tepinėlyje. Tinkamas naudoti savikontrolės tikslais.
  APRAŠYMAS
  Greitųjų COVID-19 antigenų testų rinkinys yra imunoanalizės rinkinys, skirtas greitai ir kokybiškai nustatyti SARS-CoV-2 infekciją iš žmogaus skreplių arba burnos bei ryklės užpakalinės dalies seilių paimtų mėginių. Mėginiuose esantys SARS-CoV-2 antigenai reaguoja su monokloniniu anti-SARS-CoV-2 antikūnų aukso konjugatu, o po to reaguoja su anti-SARS-CoV-2 antikūnais, įmobilizuotais testo linijos srityje. Jei mėginyje yra SARS-CoV-2 antigenų, testo linijos srityje ant membranos atsiranda matoma linija. Tirpalas toliau migruoja, kad susidurtų su kontroliniu reagentu, kuris suriša kontrolinį konjugatą ir tokiu būdu susidaro kita juosta kontrolinėje srityje.
  PRINCIPAS
  Greitųjų COVID-19 antigenų testų rinkinys (savarankiškai atliekamas skreplių testas) yra imunochromatografinis membranos tyrimas, kurio metu naudojami labai jautrūs monokloniniai antikūnai, kad būtų galima aptikti SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymą skrepliuose ir burnos bei ryklės užpakalinės dalies seilėse. Testo kasetės juostelė susideda iš šių dalių: mėginio, reagento, reakcijos membranos ir sugeriamosios dalies. Reagento dalyje yra koloidinio aukso, konjuguoto su monokloniniais antikūnais prieš SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymą. Reakcijos membranoje yra antrinių antikūnų, skirtų SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymui. Juostelė yra įmontuota plastikinės kasetės viduje. Kai mėginys įpilamas į mėginio šulinėlį, reagento dalyje išdžiūvę konjugatai ištirpsta ir migruoja kartu su mėginiu. Jei mėginyje yra SARS-CoV-2 antigeno, tarp anti-SARS-2 konjugato ir viruso susidaręs kompleksas bus užfiksuotas specifiniais anti-SARS-2 monokloniniais antikūnais, padengtais testo linijos srityje (T). T linijos nebuvimas rodo neigiamą rezultatą. Procedūrinei kontrolei atlikti naudojama raudona linija, kuri visada pasirodo kontrolinės linijos srityje (C) kaip patvirtinimas, kad testui buvo panaudotas tinkamas mėginio kiekis ir susidarė membrana.
  TESTO RINKINĮ SUDARO
  1. 1 testo kasetė supakuota atskiroje pakuotėje.
  2. 1 mėgino ėmimo puodelis supakuotas atskiroje pakuotėje.
  3. 1 buferiniu tirpalu užpildytas mėgintuvėlis (500 ul ) supakuotas atskiroje pakuotėje.
  4. 1 pakuotės lapelis.
  5. Instrukcija ir aprašymas Lietuvių kalba
   

'); fbq('track', 'PageView'); &ev=PageView&noscript=1" />